Hakkımızda
SÜRDE

Anasayfa   >   Hakkımızda

SÜRDE TARIM

Sebze tohumculuğunda faaliyet gösteren Proto Tohum Ltd. Şti. ortaklığı olarak 2002 yılında kuruldu. Sürde Tarım Ltd.Şti. Fransa' da yerleşik 3 patates tohumculuğu araştırma kuruluşu ile faaliyete başlamıştır. Bu kuruluşlarımız Bretagne Plants, Comite Nord ve Grocep araştırma istasyonlarıdır. Bu kuruluşlar ile çalışan ve temsilciliğini yaptığımız firmalar aşağıda listelenmiştir;

1 – GOPEX SA, Fransa

2 – MARITIM PLANT SARL, Fransa

3 – ETS ROUSSINEAU SA, Fransa

4 – NOREX, Almanya

5 – SIAC SOCIETE, Fransa

6 – VAN RIJN, Fransa

7 – THE POTATO COMPANY, Fransa

8 – CAVAC, Fransa

10 – NOES, Avusturya


Misyonumuz

BİZ bilinci ile, insan onur ve önemini herşeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.

SÜRDE TARIM’In tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar.

Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, Şirket bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır.

Şirketimizde çalışan insanlar şirket için için en değerli varlıklardır.

Şirketimizde bulunan yöneticiler ve çalışanlar birbirlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır.

Şirket içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir.

Şirketimizde çalışan bireyler birbirlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.Kurumsal Değerlerimiz

1. DÜRÜSTLÜK / DOĞRULUK

Söz ve eylemde doğru olmaktır.Aksi halde Sürde Tarım’ın anlayışını ve değerlerini korumak söz konusu değildir.

2. GÜVENİLİRLİK

Her türlü koşullar altında dahi ahlaklı ve tutarlı olmaktır.

3. KALİTE

Sürde Tarım, üretim ve tüketim zincirinin her aşamasında ihtiyaçları doğru tespit etmek,güvenli gıda,verimli,kaliteli, güvenilir ürün ve hizmet bütünlüğü sunmaktır.

4. SAYGI

Toplumun ve bireylerin yaşam değerlerini önemsemek birincil koşuldur.bu da çalışanların haklarının korunduğu bireylerin gelişimlerinin sağlandığı bir iş ortamı ile mümkündür.

5. EŞİTLİK

Çağdaş insana yaraşır sosyal hayatta hukuk ve olanaklar açısında ayrım gözetmeyen,bireyin onurunun ve hakkının korunduğu bir çalışma ortamının sağlanmasıdır.

6. SORUMLULUK

Şirket ilkelerine ve politıkalarına uygun yükümlülüğün kabul etmekteyiz.


Temel Hedeflerimiz

Temsilcisi olduğumuz araştırma enstitüleri ve firmalarla birlikte her şeyin iyi bir tohumla başladığı bilinci ile en yüksek tohumculuk teknolojileri kullanarak yeni çeşitler elde etmektir. Bu amaçla; ülkemiz pazarına uygun olan tohum çeşitlerinin adaptasyon ve tanıtım denemelerini yapmak, getirisi yüksek uygun çeşitleri bulmak ve üretimi yapılan çeşitlerimizle ilgili teknik bilgi akışını üreticilerimize sunmaktır. Bu amaçla Patates tohumculuğu konusunda AR-GE alt yapısını oluşturup ıslah programını da başlatmış olmaktayız.


Bizimle

İletişime Geçin

Adres

Yeni Dumanlar Mah. 155.Sok No:35 07119 Aksu/ANTALYA

Telefon

+90 242 312 64 42

Email

info@surdetarim.com.tr

Yukarı